WK Langbaan ronde 3 - RODEN 15-07-18

Aanstaande zondag word in Roden de 3de Grand Prix verreden van het FIM World Championship Longtrack. 

Na de vorige Grand Prix in het Franse La Reole zijn er wel een paar wijzigingen in het rijdersveld door vervelende blessures.

Michael Hartel, Jesse Mustonen en Romano Hummel zullen niet deelnemen aan de 3de Grand Prix komend weekend in Roden.

Romano Hummel (vorig jaar 3de tijdens de GP in Eenrum) heeft afgelopen weekend zijn bovenbeen gebroken tijdens een val in de 1ste heat van de EK Finale in het Franse Tayac.

De vervangers van bovenstaande 3 coureurs zijn: Hynek Stichauer, Anders Mellgren en Max Dilger.

Dave Meijerink zal in Roden starten met de wildcard.

 

LIVESTREAM

Uiteraard is net als de andere Grand Prix's ook deze ronde in Roden live te volgen via de FIM livestream op Youtube. Klik op onderstaande afbeelding voor de Youtube link.

LIVE TUSSENSTANDEN

Middels onderstaande link kun je live de tussenstanden volgen die nauwkeurig worden bijgehouden door Baansportfansite.nl

NAVIGATIE ADRES

Stichting motorsport Roden

Amerika 25

9342 TC Een

Nederland

TUSSENSTAND WK LANGBAAN

TIJDEN

09:00 - training WK Langbaan

10:45 - training EK Zijspan halve finale

13:00 - rijdersvoorstelling

13:15 - start wedstrijd

ENTREEPRIJZEN

Volwassenen vanaf 16 jaar: €20,00

Jeugd 12 t/m 15 jaar: €10,00

Kinderen tot 12 jaar: gratis

STARTLIJST WK IN RODEN

1 Mathieu Trésarrieu
8 Bernd Diener
15 Dave Meijerink
16 Mark Beishuizen (res)
17 Mika Meijer (res)
31 Max Dilger
37 Chris Harris
42 Stephan Katt
71 Anders Mellgren
84 Martin Smolinski
86 Jérôme Lespinasse
88 Hynek Stichauer
93 James Shanes
96 Dimitri Bergé
115 Theo Pijper
134 Richard Hall
444 Josef Franc

 

EK HALVE FINALE ZIJSPANNEN IN RODEN

Naast het WK Langbaan komt er ook een halve finale zijspannen aan het startlint. Waardoor met deze beide klassen het programma gevuld is.Deze zijspan combinaties komen aan het startlint: 

1 Daniel Berwick
Mark Hopkins
2 Shaun Harvey
Danny Hogg
3 Mike Frederiksen
Steven Grandt
4 Barrie Bennett
Eifon Hughes
5 Raphael San Millan
Benedikt Zapf
6 Joel Sudnikevits
Bruno Bachman
7 Vincent Tocheport
David Malpeyre
8 Wilfred Detz
Wendy Arling
9 Stinus Lund / Claes Nedermark
10 Eric Betous
Bernard Betous
11 James Hogg
Scott Goodwin
12 Manuel Meier
Melanie Schrempp

 

 

 

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Deel ons via:


Ga naar onze Facebook pagina